Pridajte sa k nám. Sme stabilná firma s mladým kolektívom a zaujímavou prácou. Robíme to, čo nás baví a chceme každou našou činnosťou posúvať štandardy vyššie. Práve teraz do nášho tímu hľadáme nových kolegov na tieto pozície:

Predajca / Obchodník IT

MIESTO PRÁCE:
Čadca – Potočná ul.

TERMÍN NÁSTUPU:
ihneď

PRACOVNÝ POMER:
plný úväzok

PONÚKANÝ PLAT:
fixná časť 600€ brutto + variabilná časť 0–900€

NÁPLŇ PRÁCE:
– predaj produktov a služieb zákazníkom
– poskytovanie aktuálnych informácií o ponuke produktov a služieb
– komunikovanie so zákazníkmi
– analyzovanie a riešenie požiadaviek a potrieb zákazníkov
– udržiavanie sortimentu výrobkov v predajni
– vedenie administratívy a agendy spojenej s predajom a servisom

BENEFITY:
– odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách
– produkty a služby spoločnosti pre osobnú spotrebu za veľkoobchodné ceny
– flexibilné čerpanie dovolenky
– práca v atraktívnom, modernom odvetví
– motivujúci systém odmeňovania
– stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
– práca len v pracovné dni
– skvelý kolektív, rodinná atmosféra

POŽIADAVKY:
– znalosť sortimentu IT
– pokročilý používateľ PC, Windows, Word, Excel, e-mail, internet
– anglický jazyk – úroveň základná (CEFR A2
– vodičský preukaz B
– predajné a komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie
– zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť
– schopnosť tímovej práce

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.Váš životopis prosíme zaslať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.