Od založenia NOVATECH-u v roku 1999 robíme to, čo nás baví. Dodávame počítačové, tlačové a pokladničné riešenia a staráme sa o to, aby našim zákazníkom všetko fungovalo, ako má. Máme radi novinky a vždy u nás nejakú nájdete. Komplexnými, kvalitnými službami a osobným prístupom budujeme dlhodobé vzťahy s našimi zákazníkmi. Podeľte sa s nami o vaše plány a my vám navrhneme ich najlepšie riešenie.


Certifikácie

eset mESET - Antivírusový a bezpečnostný softvér
money s3 mMONEY S3 - Autorizovaný predajca Money S3
comfor mCOMFOR – Autorizovaný predaj servis značkových PC, člen predajnej siete
elcom mELCOM - Autorizovaný dealer a servisná organizácia pre registračné pokladnice a fiskálne tlačiarne
epson mEPSON - Autorizovaný partner
Tlačiarne, skenery, projektory, POS, veľkoformátová tlač
axis mCCTV, digitálny videodohľad
MICROSOFT - MPN Member
Microsoft Autorised Education Reseller

Ďalšie významné partnerstvá a certifikácie:

  • ZYXEL
  • KONICAMINOLTA
  • HEWLETT PACKARD
  • LENOVO
  • IKELP
  • VAROS
  • ECODATA
  • XEROX

 

Predajňa
Navštívte nás, radi vás u nás uvidíme. V predajni ponúkame široký sortiment počítačov, notebookov, tlačiarní, skenerov, projektorov, počítačových komponentov a príslušenstva, spotrebného materiálu. Pre našich zákazníkov tu máme zabezpečené bezplatné parkovanie priamo pred vchodom do predajne. Prístup z parkoviska a celá predajňa sú riešené bezbariérovo. Akceptujeme všetky bežné typy platobných kariet alebo vám zabezpečíme výhodný spotrebný úver. (Homecredit, Quatro)
predajna novatech
Internetový obchod
Ak radi nakupujete na internete, pozrite si náš e-shop. Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť priamo v našej predajni bez poplatku, alebo vám ho doručíme až domov.

Ekológia
Sme zodpovední k životnému prostrediu a preto v našej firme separujeme odpad, tlačíme len nevyhnutné dokumenty a postaráme sa o ekologickú likvidáciu Vašej vyradenej techniky a prázdnych tonerov.

Práca a kariera
Pridajte sa k nám. Sme stabilná firma s mladým kolektívom a zaujímavou prácou. Robíme to, čo nás baví a chceme každou našou činnosťou posúvať štandardy vyššie. Práve teraz do nášho tímu hľadáme nových kolegov na tieto pozície:
– Predajca / Obchodník IT

Životopis pošlite na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby